Zaposlitev

V svojem kolektivu potrebujemo naslednje kadre:

1. MONTER VODOVODNIH NAPRAV (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • izvajanje montaže vodovodnih instalacij in drugih tehničnih del v proizvodnji modularnih bivalnih enot
  • seznanjanje s tehnično dokumentacijo
  • izvajanje pomožnih del skladno z navodili za delo

Pričakujemo:

  • končano poklicno šolo (IV. ali III. stopnje) tehnične smeri – monter vodovodnih naprav
  • delovne izkušnje, tehnična znanja in spretnosti na podobnih delovnih mestih
  • delavnost in natančnost ter sposobnost timskega dela

Ponujamo:

  • redno delovno razmerje v uspešnem podjetju
  • dvoizmensko delo
  • delo v pozitivnem, inovativnem in urejenem delovnem  okolju
  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
  • redno plačilo

Prednost imajo kandidati iz bližnje okolice Trebnjega.

Vabimo vas, da nam pošljete svojo prijavo s podrobnim življenjepisom ter dokazili o izpolnjevanju pogojev na naslov: REM D.O.O., PODJETNIŠKA ULICA 10, 8210 TREBNJEali po e-pošti na barbara.huc@rem.si.

2. DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž), izvajanje raznih montažnih ključavničarskih, kleparskih, mizarskih, tesarskih, električarskih in drugih tehničnih del v proizvodnji modularnih bivalnih enot, seznanjanje s tehnično dokumentacijo in izvajanje pomožnih del skladno z navodili za delo.

  • končano poklicno šolo (IV. ali III. stopnje) tehnične smeri
  • delavnost in natančnost ter sposobnost teamskega dela

Nudimo:

  • redno delovno razmerje
  • delo v urejenem, inovativnem in urejenem okolju
  • možnost izobraževanja in osebnega razvoja
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja

Prednost imajo kandidati iz bližnje okolice Trebnjega, z tehničnimi znanji (strojna, elektro, lesna, gradbena, …)

Kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje za zgoraj navedena prosta delovna mesta, vabimo, da nam pošljejo svoje prijave z življenjepisom. Obravnavali bomo samo prijave z življenjepisi, iz katerih bo jasno razvidna popolna ustreznost z razpisnimi pogoji.

Vabimo vas, da nam pošljete vaše vloge in življenjepis na naš naslov:
REM d.o.o.
Podjetniška ulica 10
8210 Trebnje
ali na elektronski naslov: barbara.huc@rem.si

Za dodatne informacije lahko pokličete na telefonsko številko 07/3466-267, Barbara.

Povpraševanje

Spletna stran za delovanje potrebuje piškotke. Poleg piškotkov, ki zagotavljajo funkcionalnost spletne strani, uporabljamo tudi piškotke za potrebe spletne analitike in integracijo socialnih omrežij.

Več o piškotkih in politiki zasebnosti