Zaposlitev

V svojem kolektivu potrebujemo naslednje kadre:

1. KOMERCIALIST/-KA V PRODAJI (m/ž)

Vaše delo bo obsegalo: Izvajanje vseh aktivnosti na posameznem projektu od naročila in vse do končnega plačila projekta s strani kupca. Usklajevanje terminskih planov projektov od ponudbe, podpisa pogodbe in vse do koordiniranja dela med oddelki znotraj podjetja (prodaja, konstrukcija, nabava proizvodnja, odprema in montaža), zunanjimi podizvajalci in izvajalci na projektu s strani kupca, skratka vse kar vpliva na terminski plan izvedbe celotnega projekta. Delo bo potekalo pretežno v pisarni.

Pričakujemo:

  • VI. ali VII. stopnja tehnične smeri (zaželena strojna, gradbena, elektro ali lesna smer)
  • aktivno znanje nemškega ali angleškega jezika
  • najmanj dve leti podobnih delovnih izkušenj
  • sposobnost samostojnega odločanja in vodenja projektov
  • samostojno organiziranje dela, izdelava analiz projektov in ocene finančne upravičenosti projekta, vodenje sestankov s kupci
  • dobre pogajalske in prodajne veščine, natančnost, samostojnost, vztrajnost
  • poznavanje aktualne gradbene zakonodaje glede graditve objektov, tehnične pogoje
  • odgovornost za izvedbo predanih nalog
  • sposobnost vodenja sodelavcev, timsko delo ter visoka stopnja zanesljivosti
  • zaželeno poznavanje informacijskega sistema Largo

Ponujamo:

  • redno delovno razmerje v uspešnem podjetju
  • delo v pozitivnem, inovativnem in urejenem delovnem  okolju
  • delo za polni delovni čas, enoizmensko delo
  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
  • možnost izobraževanja in osebnega razvoja
  • redno plačilo

Vabimo vas, da nam pošljete svojo prijavo s podrobnim življenjepisom ter dokazili o izpolnjevanju pogojev na naslov: REM D.O.O., PODJETNIŠKA ULICA 10, 8210 TREBNJE ali po e-pošti na barbara.huc@rem.si.

2. MONTER VODOVODNIH NAPRAV (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • izvajanje montaže vodovodnih instalacij in drugih tehničnih del v proizvodnji modularnih bivalnih enot
  • seznanjanje s tehnično dokumentacijo
  • izvajanje pomožnih del skladno z navodili za delo

  • končano poklicno šolo (IV. ali III. stopnje) tehnične smeri – monter vodovodnih naprav
  • delovne izkušnje, tehnična znanja in spretnosti na podobnih delovnih mestih
  • delavnost in natančnost ter sposobnost timskega dela

Ponujamo:

  • dvoizmensko delo

Prednost imajo kandidati iz bližnje okolice Trebnjega.

3. DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž), izvajanje raznih montažnih ključavničarskih, kleparskih, mizarskih, tesarskih, električarskih in drugih tehničnih del v proizvodnji modularnih bivalnih enot, seznanjanje s tehnično dokumentacijo in izvajanje pomožnih del skladno z navodili za delo.

  • končano poklicno šolo (IV. ali III. stopnje) tehnične smeri
  • delavnost in natančnost ter sposobnost teamskega dela

Nudimo:

  • redno delovno razmerje
  • delo v urejenem, inovativnem in urejenem okolju
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja

Prednost imajo kandidati iz bližnje okolice Trebnjega, z tehničnimi znanji (strojna, elektro, lesna, gradbena, …)

Kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje za zgoraj navedena prosta delovna mesta, vabimo, da nam pošljejo svoje prijave z življenjepisom. Obravnavali bomo samo prijave z življenjepisi, iz katerih bo jasno razvidna popolna ustreznost z razpisnimi pogoji.

Vabimo vas, da nam pošljete vaše vloge in življenjepis na naš naslov:
REM d.o.o.
Podjetniška ulica 10
8210 Trebnje
ali na elektronski naslov: barbara.huc@rem.si

Za dodatne informacije lahko pokličete na telefonsko številko 07/3466-267, Barbara.

Povpraševanje

Spletna stran za delovanje potrebuje piškotke. Poleg piškotkov, ki zagotavljajo funkcionalnost spletne strani, uporabljamo tudi piškotke za potrebe spletne analitike in integracijo socialnih omrežij.

Več o piškotkih in politiki zasebnosti